Kulüp Birimleri

Kulüp Birimlerimiz

Kaya Tırmanışı

Kaya Tırmanışı

Birim Sorumlusu

Sema Özmısır

Kaya Tırmanış Birim Sorumlusu," genellikle bir kaya tırmanış kulübü, spor organizasyonu kaya tırmanışı etkinliklerini planlayan, koordine eden ve yöneten bir liderlik pozisyonunu ifade eder. Bu pozisyon, genellikle kaya tırmanış turları, etkinlikleri ve diğer ilgili faaliyetlerin organizasyonundan sorumlu olabilir.


Dağcılık

Dağcılık

Birim Sorumlusu

Deniz Yulcu

Dağcılık birim sorumlusu, genellikle bir doğa sporları organizasyonu, dağcılık kulübü gibi kuruluşlarda çalışan bir kişidir. Bu pozisyon, dağcılık etkinliklerinin planlanması, koordinasyonu ve güvenli bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olan bir liderlik rolünü ifade eder.


Arama Kurtarma

Arama Kurtarma

Birim Sorumlusu

Hasan Altuntaş

Arama kurtarma birim sorumlusu, genellikle kurtarma operasyonlarını planlayan, koordine eden ve yöneten kişidir. Bu pozisyon, acil durum durumlarında kaybolan veya tehlikede olan kişilerin aranması ve kurtarılmasıyla ilgili bir liderlik rolünü ifade eder.


Doğa Yürüyüşü

Doğa Yürüyüşü

Birim Sorumlusu

Mustafa Esen, Mustafa Akçeşme

Doğa yürüyüşü birim sorumlusu, genellikle bir doğa yürüyüşü kulübü gibi yerlerde çalışan bir kişidir. Bu pozisyon, doğa yürüyüşü etkinliklerinin planlanması, koordinasyonu ve yürütülmesinden sorumlu bir liderlik rolünü ifade eder.


Kültürel Etkinlik

Kültürel Etkinlik

Birim Sorumlusu

Ömer Faruk Karacagil

Kültürel etkinlik birim sorumlusu, genellikle bir kültür ve sanat organizasyonu,  Bu pozisyon, kültürel etkinliklerin planlanması, kordinasyonu ve yürütülmesinden sorumlu olan bir liderlik rolünü ifade eder.


Mağara

Mağara

Birim Sorumlusu

Hadi İstanbullu

Mağara birim sorumlusu" ifadesi, muhtemelen mağaracılık (speleoloji) Bu pozisyon, mağara gezileri, keşif turları ve diğer mağaracılık etkinlikleriyle ilgili sorumlulukları içerir.


Kanyon

Kanyon

Birim Sorumlusu

Koray Kaya

Kanyon birim sorumlusu ifadesi, kanyon gezileri, keşif turları veya kanyonculuk etkinliklerini yöneten veya organize eden bir kişiyi ifade eder. Bu pozisyon, kanyon etkinliklerinin planlanması, koordinasyonu ve yürütülmesinden sorumlu olan bir liderlik rolünü ifade eder.


Su Üstü ve Su Altı

Su Üstü ve Su Altı

Birim Sorumlusu

Ali İhsan Yılmaz

Su üstü ve su altı birim sorumlusu" ifadesi su üstü ve su altı faaliyetleri Genel olarak, bu pozisyon, su üstü ve su altı etkinliklerini planlamak, koordine etmek ve yönetmekle sorumlu bir liderlik rolünü ifade eder.


Bisiklet

Bisiklet

Birim Sorumlusu

-

Bisiklet birim sorumlusu  ifadesi genellikle bir bisiklet kulübü, spor organizasyonu veya etkinlik ajansında çalışan ve bisiklet etkinliklerini planlayan, koordine eden ve yöneten bir kişiyi ifade eder. Bu pozisyon, bisiklet turları, yarışları, etkinlikleri ve diğer bisikletle ilgili faaliyetlerin organizasyonu ve yürütülmesinden sorumlu bir liderlik rolünü temsil eder.


Duvar tırmanışı

Duvar tırmanışı

Birim Sorumlusu

Hasan Altuntaş, Emral Evren

Duvar tırmanışı, genellikle yapay tırmanış yüzeylerinde veya doğal kaya yüzeylerinde, bir kişinin vücut gücü, denge ve teknik becerilerini kullanarak bir yüksekliği tırmanma aktivitesidir. Bu etkinlik hem spor amaçlı yapılan yarışmalarda hem de rekreasyonel veya macera sporu olarak gerçekleştirilebilir.


Oryantiring

Oryantiring

Birim Sorumlusu

Kevser Yörükoğlu

Oryantiring birim sorumlusu , genellikle oryantiring etkinliklerini planlayan, koordine eden ve yöneten bir kişiyi ifade eder. Oryantiring, belirli bir rota üzerinde harita ve pusula kullanarak, belirli kontrol noktalarını geçerek yapılan bir yarışma veya rekreasyonel etkinlik türüdür. Oryantiring, katılımcıların doğru yönde ilerlemelerini, kontrol noktalarını bulmalarını ve belirli bir süre içinde en etkili rotayı seçmelerini gerektirir.


Mali İşler

Mali İşler

Birim Sorumlusu

Uğur Bolat

Mali işler birim sorumlusu, genellikle bir organizasyonun mali işlerini yöneten ve denetleyen bir liderlik pozisyonunu ifade eder. Bu pozisyon, genellikle finans müdürü, mali işler müdürü veya benzer bir unvanla anılabilir. Mali işler birim sorumlusu, organizasyonun mali operasyonlarından sorumlu bir yönetici olarak görev yapar.


İdari İşler

İdari İşler

Birim Sorumlusu

Deniz Karaçoban

İdari işler birim sorumlusu, bir organizasyon içinde idari işlerle ilgilenen, genellikle idari personeli yöneten ve idari süreçleri düzenleyen bir liderlik pozisyonunu ifade eder. Bu pozisyon, genellikle idari müdür, idari işler müdürü veya benzer bir unvanla anılabilir.


Bilişim ve Teknoloji

Bilişim ve Teknoloji

Birim Sorumlusu

Mehmet Güner

Bilişim ve Teknoloji Birim Sorumlusu, bir organizasyonun bilişim ve teknoloji alanındaki işlemlerinden sorumlu lider bir pozisyonu ifade eder. Bu pozisyon, genellikle Bilgi Teknolojileri (BT) Müdürü, BT Sorumlusu veya benzer bir unvanla anılabilir.


Todosk Hakkında

Kuruluş amacı; Doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumak. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir. Üye ve yandaşlarının manevi kişilik ve sağlıklarının üst seviyede olması için çaba gösterir. Sporcularımızın bilgi, görgü ve becerilerini artırmak üzere yurt içi ve dışında dağcılık etkinlikleri, doğa yürüyüşleri ve geziler düzenler araştırma ve organizasyonlar yapar. Gerektiğinde yabancı sporcularla ve kulüplerle iş birliğine girerek eğitim tırmanışları ve geziler düzenler, rehberlik hizmetleri verir. Kulüp siyasetle uğraşmaz.

İletişim Bilgileri

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 22.Sokak Ulutaş Apt. No:10/13 Muratpaşa-Antalya

Telefon : +90 242 2438510 | Mobil : +90 552 480 8510