Kulüp Üyeliği

Kulübümüze üye olmak için gerek şartlar

Todosk Kulüp Üyeliği Süreci

Kulüp üyeliği için online başvuru sayfasındasınız. Üyelik Başvuru Formu butonunu tıklayarak açılan sayfada yer alan formu doldurup ıslak imzalı olarak kulüp sekreterliğimize iletmeniz gerekmektedir. Aşağıda belirtilen belgelerin sekreterliğimize iletilmesini takiben başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Eksik bilgilerle yapılan başvurular değerlendirme sürecine alınmazlar.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda üyeliğinize engel bir durum bulunmaması halinde üyelik işlemleriniz tamamlanacak ve başvuru sonucunuz tarafınıza e-posta ile bildirilecektir.

Üyelik Giriş Ücreti : 120 TL
Yıllık Aidat (2023 Yılı ) : 120 TL

Başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için gerekli belgeler;

- Üyelik giriş ücreti ve yıllık üyelik aidatının kulübün banka hesabına yatırıldığına dair dekont, (** Başvurusu kabul edilmeyen adayların aidat bedeli iade edilir)
- Kimlik Fotokopisi,
- 3 Adet Vesikalık Fotoğraf

Not: Kulüp üyesi olacak kişiler dağcılık, kaya tırmanışı ve duvar tırmanışı etkinliklerine katılacaksa sporcu lisansı sahibi olmaları gerekmektedir.

Lisans için gerekenler;

- Akdeniz Üniversitesi Spor Hekimliği biriminden (Akdeniz Üniversitesi Kampüsü, K BLOK Kat:3), spor yapmasına engel yoktur açıklamalı sağlık raporu
- Todosk Kulüp Sekterliği'nden alınacak spor ilişik belgesi
- 2 Adet Vesikalık Fotoğraf

Bu belgelerle birlikte Antalya Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nden lisans çıkartabilirsiniz.

Todosk Hakkında

Kuruluş amacı; Doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumak. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir. Üye ve yandaşlarının manevi kişilik ve sağlıklarının üst seviyede olması için çaba gösterir. Sporcularımızın bilgi, görgü ve becerilerini artırmak üzere yurt içi ve dışında dağcılık etkinlikleri, doğa yürüyüşleri ve geziler düzenler araştırma ve organizasyonlar yapar. Gerektiğinde yabancı sporcularla ve kulüplerle iş birliğine girerek eğitim tırmanışları ve geziler düzenler, rehberlik hizmetleri verir. Kulüp siyasetle uğraşmaz.

İletişim Bilgileri

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 22.Sokak Ulutaş Apt. No:10/13 Muratpaşa-Antalya

Telefon : +90 242 2438510 | Mobil : +90 552 480 8510