todosk doğa sporları klübü

TODOSK 18. ULUSAL LİKYA YOLUN YÜRÜYÜŞÜ 12 - 15 EKİM 2023 - 17.10.2023

TODOSK 18. ULUSAL LİKYA YOLUN YÜRÜYÜŞÜ 12 - 15 EKİM 2023

TEŞEKKÜR
TODOSK 18. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü Demre - Olimpos Etabı 12 - 15 Ekim 2023 tarihinde başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.
Bu organizasyon da emeği geçen ve Toroslar Doğa Sporları Spor Kulübü ile işbirliği içinde olan Büyükşehir Belediyesi, Finike Belediyesi, Kumluca Belediyesi'ne teşekkür ederiz. Etkinlik koordinatörü ve kulüp başkanımız Hasan Altuntaş'ı, yürüyüş liderlerimizi ve sporcularımızı kutlarız.
Todosk Yönetim Kurulu

TEŞEKKÜR
TODOSK 18. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü Demre - Olimpos etabı 12 - 15 Ekim 2023 tarihinde başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.
Bu organizasyon da emeği geçen ve Toroslar Doğa Sporları Spor Kulübü ( TODOSK) ile işbirliği içinde olan Finike Belediyesine, teşekkür eder. Etkinlik koordinatörü ve kulüp başkanımız Hasan Altuntaş'ı yürüyüş liderlerimizi ve sporcularımızı kutlarız.
Todosk Yönetim Kurulu

TEŞEKKÜR
TODOSK 18. Ulusal Likya Yolu Yürüyüşü Demre - Olimpos etabı 12 - 15 Ekim 2023 tarihinde başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.
Bu organizasyon da emeği geçen ve Toroslar Doğa Sporları Spor Kulübü ( TODOSK) ile işbirliği içinde olan Kumluca Belediyesine, teşekkür eder; Etkinlik koordinatörü ve kulüp başkanımız Hasan Altuntaş'ı yürüyüş liderlerimizi ve sporcularımızı kutlarız.
Todosk Yönetim Kurulu

Diğer Haberler

Todosk Hakkında

Kuruluş amacı; Doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumak. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir. Üye ve yandaşlarının manevi kişilik ve sağlıklarının üst seviyede olması için çaba gösterir. Sporcularımızın bilgi, görgü ve becerilerini artırmak üzere yurt içi ve dışında dağcılık etkinlikleri, doğa yürüyüşleri ve geziler düzenler araştırma ve organizasyonlar yapar. Gerektiğinde yabancı sporcularla ve kulüplerle iş birliğine girerek eğitim tırmanışları ve geziler düzenler, rehberlik hizmetleri verir. Kulüp siyasetle uğraşmaz.

İletişim Bilgileri

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 22.Sokak Ulutaş Apt. No:10/13 Muratpaşa-Antalya

Telefon : +90 242 2438510 | Mobil : +90 552 480 8510