Todosk Since 1991

Amacımız, doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumaktır. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir.

Yaklaşan Etkinlikler Yaklaşan Eğitimler Haber ve Duyurular Üyelik Başvurusu

Todosk olarak yakın zamanda gerçekleştireceğimiz ve geçmişte düzenlediğimiz etkinliklere göz atmak ister misiniz? Sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

Bilgi Bankası

Faaliyet alanlarımızla ilgili, ekipman seçiminden spor ve sağlık konusunda bilinmesi gerekenlere kadar, ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok bilgiyi sizler için derledik.

İncele

Todosk Hakkında

Kuruluş amacı; Doğa severliği yaygınlaştırmak, tanıtmak, sevdirmek ve korumak. Bu yöndeki tüm sportif ve kültürel etkinliklerde bulunmak, çalışmaları kollar halinde organize etmektir. Üye ve yandaşlarının manevi kişilik ve sağlıklarının üst seviyede olması için çaba gösterir. Sporcularımızın bilgi, görgü ve becerilerini artırmak üzere yurt içi ve dışında dağcılık etkinlikleri, doğa yürüyüşleri ve geziler düzenler araştırma ve organizasyonlar yapar. Gerektiğinde yabancı sporcularla ve kulüplerle iş birliğine girerek eğitim tırmanışları ve geziler düzenler, rehberlik hizmetleri verir. Kulüp siyasetle uğraşmaz.

İletişim Bilgileri

Elmalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 22.Sokak Ulutaş Apt. No:10/13 Muratpaşa-Antalya

Telefon : +90 242 2438510 | Mobil : +90 552 480 8510